Historická budova

V 1. patře se nachází celkem 7 krásných pokojů, které jsou bez vlastního sociálního vybavení. V těsné blízkosti jsou 4 koupelny a toalety. Všechny tyto pokoje jsou vybavené malou ledničkou, satelitní televizí, telefonem s přímou volbou, kávovým setem a samozřejmě wi-fi. Pokoje citlivě zrekonstruované a částečně vybavené historickým nábytkem. Součástí je umyvadlo s tekoucí vodou.

Nejen ubytovaným hostům slouží salónek s krbem a freskami zdobená terasa s výhledem do klidné zhrady.

6 pokojů v této kategorii

1 pokoj v této kategorii

Depandance

V roce 2000 byla ubytovací kapacita rozšířena a 17 pokojů ve 2 depandancích v zahradě. Všechny tyto pokoje mají vlastní sociální zařízení, malou ledničku, satelitní televizi, telefon s přímou volbou, kávový set a samozřejmě wi-fi. K dispozici je i bezbariérový přístup.

4 pokoje v této kategorii

11 pokojů v této kategorii

Balíčky

Jsme tu opět pro Vás od 3.12.2020!

Oslavte s námi znovuotevření Vily Lanna v Praze.

V balíčku JSME TU OPĚT PRO VÁS získáte večeři zdarma jako dárek od nás pro Vás, naše nejmilejší hosty!

 

 

Cestujete za prací? Využijte našeho pobytového balíčku pro firemní pobyty. Vila Lanna nabízí služební pobyt s veškerým komfortem!

Vítejte v magickém světě optických iluzí! Tento rodinný balíček přináší spoustu zábavy a radosti z pobytu v Praze nejen našim nejmenším hostům. Staňte se součástí strhující expozice fantastických optických klamů a velkoformátových trikových obrazů.

Co takhle vyrazit na výlet do Prahy? K poznávání města a jeho jedinečné atmosféry budete mít ideální výchozí pozici: na půvabném místě v blízkosti centra, zároveň ale mimo nejrušnější turistické trasy. ...

Buďte srdečně vítáni ve Vile Lanna. Ať už je Váš pobyt v Praze obchodního charakteru nebo odpočinkového rázu, rádi Vás v našem zařízení uvítáme a zaručíme Vám v každém směru příjemný pobyt.

Ubytování v srdci Prahy je jako romantická pohádka. Vila Lanna sídlí v krásné historické budově z 19. století. Díky tomu budete mít všude kolem sebe tolik krás, že nebudete vědět, kam dřív skočit.