Historická budova

V 1. patře hotelu se nachází celkem 6 krásných pokojů, které jsou bez vlastního sociálního vybavení. V těsné blízkosti jsou 4 koupelny a toalety. Všechny tyto pokoje jsou vybavené malou ledničkou, satelitní televizí, telefonem s přímou volbou a samozřejmě wi-fi. Pokoje jsou citlivě zrekonstruované a částečně vybavené historickým nábytkem. Součástí je umyvadlo s tekoucí vodou.

Dvoupokojové apartmá v 1. patře historické budovy s orientací do zahrady pojmenované po stavebníku vily.

4 pokoje v této kategorii

1 pokoj v této kategorii

Depandance

V roce 2000 byla ubytovací kapacita rozšířena o 17 pokojů ve 2 depandancích v zahradě. Všechny tyto pokoje mají vlastní sociální zařízení, malou ledničku, satelitní televizi, telefon s přímou volbou, kávový set a samozřejmě wi-fi. K dispozici je i bezbariérový přístup.

4 pokoje v této kategorii

11 pokojů v této kategorii

Balíčky

Čeká Vás služební cesta do Prahy? Využijte naší speciální nabídky ubytování pro business hosty s možností útraty 300 Kč v Kavárně vily Lanna v ceně ubytování.

Romantická večeře na soukromé terase neorenesanční vily, dokonalý zážitek pro výjimečné příležitosti.

Vítejte v magickém světě optických iluzí! Tento pobytový balíček přináší spoustu zábavy a radosti z pobytu v Praze nejen našim nejmenším hostům.

Co takhle vyrazit na výlet do Prahy? K poznávání města a jeho jedinečné atmosféry budete mít ideální výchozí pozici: na půvabném místě v blízkosti centra, zároveň ale mimo nejrušnější turistické trasy. Šestý pražský obvod vás překvapí kombinacemi starobylé a moderní architektury i pěknou přírodou.

Buďte srdečně vítáni ve vile Lanna. Ať už je Váš pobyt v Praze obchodního charakteru nebo odpočinkového rázu, zaručíme Vám v každém směru příjemný pobyt. Přijeďte si užít teplé dny v kvetoucím hlavním městě! Vychutnejte si den plný památek, kultury a výhledů s celodenní jízdenkou na hromadnou dopravu.

Ubytování v srdci Prahy je jako romantická pohádka. Vila Lanna sídlí v krásné historické budově z 19. století. Díky tomu budete mít všude kolem sebe tolik krás, že nebudete vědět, kam dřív skočit. Zároveň se můžete dozvědět spoustu zajímavého o samotném budovateli vily Lanna, Vojtěchu Lannovi.