Pokoj L1

Menší, ale útulný dvoulůžkový pokoj s oknem do ulice, malé umyvadlo s teplou/studenou vodou, bez historického nábytku.

Pokoj L2

Velký světlý dvoulůžkový pokoj s oknem do ulice, malé umyvadlo s teplou/studenou vodou, bez historického nábytku. Bývalý pokoj předsedy ČSAV.

Pokoj L4

Menší, ale útulný dvoulůžkový pokoj nad hlavním schodištěm, s oknem do zahrady, bez historického nábytku.

Pokoj L5

Krásný světlý jednolůžkový pokoj s oknem do zahrady, v sousedství salónku se zdobenou terasou, malé umyvadlo s teplou/studenou vodou. Tento pokoj je vybaven nábytkem ve stylu Ludvíka XIV. Oblíbený jako svatební apartmán.

Pokoj L6

Velký světlý dvoulůžkový pokoj s okny do klidné zahrady a ulice, malé umyvadlo s teplou/studenou vodou. Součástí pokoje jsou i 2 starožitná křesla vybízející k odpočinku. Součástí pokoje je malé předsálí s původním krbem a balkonem. Díky jedinečné dispozici možnost propojení s pokojem L7 a vytvoření úžasně velkého soukromého apartmá s vlastním balkónem a předsálím s krbem.

Pokoj L7

Náš největší dvoulůžkový pokoj s oknem do ulice, malé umyvadlo s teplou/studenou vodou. Relaxovat můžete ve starožitných křeslech nebo sedačce, krásně etarzované noční stolky. Oblíbený jako svatební apartmán. Díky jedinečné dispozici možnost propojení s pokojem L6 a vytvoření úžasně velkého soukromého apartmá s vlastním balkónem a předsálím s krbem.

  • mini chladnička
  • satelitní televize
  • telefon s přímou volbou
  • wifi