Buďte srdečně vítáni ve Vile Lanna. Ať už je Váš pobyt v Praze obchodního charakteru nebo odpočinkového rázu, rádi Vás v našem zařízení uvítáme a zaručíme Vám v každém směru příjemný pobyt. Přijeďte si užít teplé dny v kvetoucím hlavním městě! Vychutnejte si den plný památek, kultury a výhledů s celodenní jízdenkou na hromadnou dopravu. Naplánujte si výlet do Prahy, poznejte její pamětihodnosti a romantická zákoutí, zajděte za kulturou, vyrazte na nákupy, objevte zdejší restaurace a kavárny a prostě si užijte atmosféru hlavního města. Projeďte se nejznámější trasou tramvaje 22 s neopakovatelnými scenériemi! Po náročném dni si u nás odpočinete v oáze klidu v blízkosti Pražského hradu! Odpočívat můžete na zahradě či se zchladit na terase či v hlavní historické budově při sklence vína. Odpočinout si poté můžete vstupem do Lázní Pramen v Praze, kde se přenesete do světa skutečných lázní a můžete si vybrat z pivní či vinné SPA.

Cena 6390,- Kč pro 2 osoby na 2 noci

 • 2x ubytování v pokoji pro 2 osoby s bohatou bufetovou snídaní
 • 1x mapka Prahy
 • 1x vstupenka na Pražský hrad okruh B pro 2 osoby
 • Svačinka pro 2 osoby na výlet připravená šéfkuchařem vily
 • Vstup pro dvě osoby do Lázní Pramen na 30 min masáž v solné jeskyni 1× za pobyt
 • Ke každému balíčku kromě nadstandardních služeb poskytujeme:
 • - bezplatné připojení k Wi-Fi internetu ve všech prostorách
 • - bezplatné využití parkoviště
 • - nonstop recepce
 • - 1x mapa okolí
 • Pozdní check out (na vyžádání a v závislosti na dostupnosti do 14:00 hod)

Rezervaci si domluvíte přímo s hotelovou recepcí, a to v závislosti na dostupnosti požadovaného termínu a volné kapacity hotelu určené pro ubytování na poukazy.

Při rezervaci udejte číslo poukazu.

Pobyt na přistýlce:

 • o 0–3 let — bez nároku na přistýlku – zdarma v posteli s rodiči (dětská postýlka zdarma na zákl. rezervace)
 • o 3–11,9 let — 500 Kč/noc (vč. snídaně)
 • o 12 let a starší — 800 Kč/noc (vč. snídaně)
 • o platné pouze pro třetí osobu v pokoji, čtvrtá osoba na zákl. potvrzení hotelu

Prodloužení pobytu 1 490 Kč/noc/2 osoby vč. snídaně pro všechny ubytované osoby

Podmínky pobytu:

Check-in: ve čtvrtek, pátek nebo sobotu od 14:00, Check-out: do 11:00

Ceny jsou uvedeny vč. DPH. Cena zahrnuje místní a rekreační poplatek pro ubytované osoby.

Adresa

Vila Lanna, V Sadech 1, Praha 6-Bubeneč

Vila je díky své pozici v pěší dostupnosti významných pamětihodností jako například Pražský hrad (zhruba 1 km) a 7 minut chůze od stanice metra Hradčanská, která je jen 2 stanice od historického centra.

O hotelu

Vila Lanna je navržena v novorenesančním stylu a zaručuje příjemné a odpočinkové prostředí po náročném dni. Tento nekuřácký hotel nabízí ubytování ve 24 pokojích, laděných do svěžích světlých odstínů.

V přízemí vily se nachází vstupní hala s recepcí a dva společenské sály s bohatou nástěnnou obrazovou malbou. V 1. patře historické budovy je možno použít salónek s krásnou terasou a výhledem do udržované zahrady vily. Z nově otevřené věže vily se vám naskytne úchvatný výhled do blízkého okolí, na pražskou ZOO nebo na Trojský zámek s přilehlými vinicemi. Venkovní terasa a zrekonstruovaná zahrada s altánkem vybízí k příjemnému posezení v kteroukoliv roční dobu. Hotel se nachází ve velmi klidné vilové čtvrti městské části Praha 6 - Bubeneč v dobré dopravní dostupnosti centra Prahy. Nabízí ubytování ve dvou budovách – historická budova vily a dependance v blízkosti zahrady. 

První je historická novorenesanční budova z roku 1872. Po jedinečné rekonstrukci v letech 1990-93 byla otevřena jako reprezentační ubytovací a konferenční zařízení. Vila nabízí 6 komfortních dvoulůžkových pokojů, recepcí, terasu a letní zahradu s altánkem. Pokoje mají společnou koupelnu na chodbě pro 2 pokoje se sprchovým koutem. Všechny prostory a vybavení jsou v novorenesančním stylu a tvoří spolu výjimečný historický celek. 

Druhá budova/dependance je vystavěna v moderním stylu a nabízí komfortní stylové ubytování ve 4 dvoulůžkových pokojích a rodinný apartmán. Pokoje v dependance mají vlastní koupelnu. Celkem 24 pokojů skýtá komfortní ubytování ve stylových novorenesančních i moderních interiérech obou budov. Pokoje jsou vybaveny všemi moderními vymoženostmi, které poskytují maximální komfort a pohodlí.