Co takhle vyrazit na výlet do Prahy? K poznávání města a jeho jedinečné atmosféry budete mít ideální výchozí pozici: na půvabném místě v blízkosti centra, zároveň ale mimo nejrušnější turistické trasy. Šestý pražský obvod vás překvapí kombinacemi starobylé a moderní architektury i pěknou přírodou. Tajný tip Pražanů zní: nechte stranou nejznámější místa historického centra, vyhněte se stovkám či tisícům dalších návštěvníků i místních a pojďte prozkoumávat město jinak. Třeba na trase z Hradčan do Bubenče – a nemějte obavy, ač se občas dostanete do blízkosti turisticky frekventovaných míst, pohodlně se jim vyhnete.Prohlédněte si například zbrusu novou Národní technickou knihovnu či prastarý Břevnovský klášter, Bílkovu vilu, funkcionalistickou Müllerovu vilu anebo hvězdicovitý letohrádek Hvězda na Bílé hoře! Objevte zdejší restaurace a kavárny a prostě si užijte atmosféru hlavního města. Projeďte se nejznámější trasou tramvaje 22 s neopakovatelnými scenériemi! Chcete se bavit „postaru“? Pak se vydejte například na prohlídku Břevnovského kláštera, na některou z výstav v letohrádku Hvězda v oboře na Bílé hoře anebo na nostalgický výlet dobovou tramvají. Naopak trendy zábavu v rytmu dnešní doby objevíte na osvětlené in-line dráze v areálu volného času Ladronka, anebo při exkurzi do útrob pražského Letiště Václava Havla. A pokud se vám zasteskne po přírodě, vydejte se do romantického údolí Divoké Šárky, spojené s legendou o Ctiradovi a Šárce! Stará Bubeneč zůstala jako zázrakem zachovaná vesnička uprostřed velkoměsta i přes značné poškození v době socialismu v 70. letech. V té době došlo k demolici části Staré Bubenče, aby se uvolnilo místo pro výstavbu sovětské školy a nových bytovek pro pracovníky sovětského velvyslanectví a dalších sovětských institucí v blízkosti. Ale i to, co zůstalo, si rozhodně zaslouží Vaši návštěvu. Nalezneme zde kostel sv. Gottharda, bývalou radnici s městským znakem, starobylý hostinec na Slamníku s výbornou kuchyní a točeným pivem, místodržitelský letohrádek a mnoho původních domů.

Cena 4590,- Kč pro 2 osoby na 2 noci

 • 2x ubytování v pokoji pro 2 osoby s bohatou bufetovou snídaní
 • Celodenní jízdenka na MHD po Praze pro 2 osoby
 • Svačinka na výlet pro 2 osoby připravená šéfkuchařem vily
 • Piknikový koš připravený šéfkuchařem vily pro 2 osoby
 • Lahev sektu připraveného při příjezdu na pokoji
 • Komentovaná prohlídka Vily Lanna
 • Ke každému balíčku kromě nadstandardních služeb poskytujeme:
 • - bezplatné připojení k Wi-Fi internetu ve všech prostorách
 • - bezplatné využití parkoviště
 • - nonstop recepce
 • - 1x mapka okolí

Pobyt na přistýlce:

 • o 0–3 let — bez nároku na přistýlku – zdarma v posteli s rodiči (dětská postýlka zdarma na zákl. rezervace)
 • o 3–11,9 let — 500 Kč/noc (vč. snídaně)
 • o 12 let a starší — 800 Kč/noc (vč. snídaně)
 • o platné pouze pro třetí osobu v pokoji, čtvrtá osoba na zákl. potvrzení hotelu

Prodloužení pobytu 1 490 Kč/noc/2 osoby vč. snídaně pro všechny ubytované osoby

Podmínky pobytu:

Check-in: ve čtvrtek, pátek nebo sobotu od 14:00, Check-out: do 11:00

Ceny jsou uvedeny vč. DPH. Cena zahrnuje místní a rekreační poplatek pro ubytované osoby.

Adresa

Vila Lanna, V Sadech 1, Praha 6-Bubeneč

Vila je díky své pozici v pěší dostupnosti významných pamětihodností jako například Pražský hrad (zhruba 1 km) a 7 minut chůze od stanice metra Hradčanská, která je jen 2 stanice od historického centra.

O hotelu

Vila Lanna je navržena v novorenesančním stylu a zaručuje příjemné a odpočinkové prostředí po náročném dni. Tento nekuřácký hotel nabízí ubytování ve 24 pokojích, laděných do svěžích světlých odstínů.

V přízemí vily se nachází vstupní hala s recepcí a dva společenské sály s bohatou nástěnnou obrazovou malbou. V 1. patře historické budovy je možno použít salónek s krásnou terasou a výhledem do udržované zahrady vily. Z nově otevřené věže vily se vám naskytne úchvatný výhled do blízkého okolí, na pražskou ZOO nebo na Trojský zámek s přilehlými vinicemi. Venkovní terasa a zrekonstruovaná zahrada s altánkem vybízí k příjemnému posezení v kteroukoliv roční dobu. Hotel se nachází ve velmi klidné vilové čtvrti městské části Praha 6 - Bubeneč v dobré dopravní dostupnosti centra Prahy. Nabízí ubytování ve dvou budovách – historická budova vily a dependance v blízkosti zahrady. 

První je historická novorenesanční budova z roku 1872. Po jedinečné rekonstrukci v letech 1990-93 byla otevřena jako reprezentační ubytovací a konferenční zařízení. Vila nabízí 6 komfortních dvoulůžkových pokojů, recepcí, terasu a letní zahradu s altánkem. Pokoje mají společnou koupelnu na chodbě pro 2 pokoje se sprchovým koutem. Všechny prostory a vybavení jsou v novorenesančním stylu a tvoří spolu výjimečný historický celek. 

Druhá budova/dependance je vystavěna v moderním stylu a nabízí komfortní stylové ubytování ve 4 dvoulůžkových pokojích a rodinný apartmán. Pokoje v dependance mají vlastní koupelnu. Celkem 24 pokojů skýtá komfortní ubytování ve stylových novorenesančních i moderních interiérech obou budov. Pokoje jsou vybaveny všemi moderními vymoženostmi, které poskytují maximální komfort a pohodlí.