Doprovodný program

 

Doprovodný program pro jednotlivce

i firemní teambuildingové aktivity

 

Grilování v oáze klidu

Grilování vybraných specialit na klidné terase s výhledem do udržované zahrady? Sezení pod majestátným dubem nebo památečními lípami? Ve stínu starých kaštanů? Po grilování mít možnost shlédnout Prahy z vyhlídkové terasy? Komentovaná prohlídka Vily Lanna se spoustou zajímavých informací? Tak tohle vše můžete mít jen u nás. Zorganizujeme Vám grilování dle Vašich požadavků na terase nebo v areálu zahrady. Na přání zařídíme i hudební doprovod dle požadavků.

 

Komentovaná prohlídka Vily Lanna

Zajímá Vás historie? Jste zvědaví, kdo a proč Vilu Lanna postavil? Tipnete si účel tajné kamenné místnosti v suterénu? Pokocháte se rádi neobvyklým výhledem na Trojský zámek, ZOO, Pražský hrad nebo Místodržitelský letohrádek? Nevadí Vám vystoupat 130 schodů po pískovcovém točitém schodišti? Obraťte se na nás, na Vilu Lanna jsme největší odborníci.

 

Den s vinařem

Ve spolupráci s partnerským zámkem Liblice pro Vás na míru připravíme vše ohledně vína a vinařství. Historie vinařství na Mělnicku sahá až do roku 892. Dnešní pěstování révy i výroba vína tak navazuje na dlouhou tradici a my se Vám ji pokusíme přiblížit. Rádi Vám zajistíme exkurzi u místního vinaře s tematickým programem, prohlídkou vinice i degustací vína na místě. Samozřejmostí je i jen řízená degustace mělnických vín ve Vile Lanna vedená sommelierem Zámku Liblice. Nabídku děláme na míru každému klientovi dle požadavků a možností daného vinařství.

 

Kroket

Tato populární hra Vám zpříjemní chvíle strávené na udržované zahradě. Je vhodná pro 2 až 6 hráčů, kdy každý hráč hraje s jednou holí a jednou barevnou koulí. Cílem hry je pomocí úderů posouvat koule skrz branky až do cíle.  

 

Pétanque

Francouzská společenská hra pro dvě 1–3 členná družstva, jenž se snaží umístit koule co nejblíže k cíli, který tvoří dřevěná kulička, tzv. prasátko. Princip hry je velmi jednoduchý. Výraznou předností tohoto sportu je to, že ho může hrát prakticky každý. Mlatové cestičky s možností občerstvení v historickém altánku jsou pro turnaj jako stvořené.

 

Fotokoutek

Fotokoutek je "malý ateliér", který je možné postavit přímo na místě Vaší akce. Součástí fotokoutku je pozadí, které můžete předem vybrat            a zakomponovat do tématu setkání. Dále je k dispozici světelná technika, fotoaparát, počítač s tiskárnou pro profesionální tisk fotek a obsluha po celou dobu akce. Užijte si nádhernou kulisu historických sálů nebo starého pískovcového schodiště. 

 

Hudba

Na galavečerech, firemních akcích i neformálním večerním posezení vytvoří hudba příjemnou atmosféru. Pokud si budete přát, zajistíme pro Vás hudební formu a styl dle Vašeho vkusu vhodnou k dané příležitosti. Potřebujete DJ, vážnou hudbu, živou kapelu, nebo třeba big band?Obraťte se na nás.

 

Zábavné mobilní casino

Rádi riskujete? Zkuste své štěstí a využijte služeb mobilního casina. Můžete si vyzkoušet Ruletu, Black Jack, Poker, Texas holdem poker, Kostky, Šťastné kolo nebo Žertovný špalek. Pro zpestření akce můžeme objednat také VIP krupiéra z řad známých herců, zpěváků, moderátorů nebo sportovců. Cena dle požadavku.

 

Prohlídka Staré čistírny odpadních vod

Prohlídka areálu bývalé čistírny odpadních vod s průvodcem. Uvidíte původní prostory s pozůstatky původních technologických zařízení – parní strojovnu, kotelnu, kalové hospodářství. Projdete se i původní stokou. Pro milovníky adrenalinu zajistíme jištěný výstup na 30 m komín a slanění vnitřkem komína do podzemní šachty.