Vítejte v magickém světě optických iluzí! Tento rodinný balíček přináší spoustu zábavy a radosti z pobytu v Praze nejen našim nejmenším hostům. Staňte se součástí strhující expozice fantastických optických klamů a velkoformátových trikových obrazů. Vydejte se za jedinečným zážitkem do tohoto nejzábavnějšího českého muzea. Před návštěvou se nezapomeňte ujistit, že je váš fotoaparát plně nabitý a má dostatek místa v paměti, abyste mohli pořídit nevídané a legrační fotky a videa. Muzeum fantastických iluzí, které “vykouzlil” nejúspěšnější český iluzionista Pavel Kožíšek, najdete v centru Prahy ve Vodičkově ulici 31 u Václavského náměstí v 1. patře Galerie Myšák. Muzeum má výbornou dopravní dostupnost, která je zajištěna metrem A, B a tramvajemi. Zastávka tramvaje je v bezprostřední blízkosti muzea. Muzeum fantastických iluzí Pavla Kožíška je úžasné místo pro děti a dospělé, kde nebudete věřit vlastním očím! Návštěvu výstavy můžete zakončit ve slavné kavárně a cukrárně Myšák z roku 1922, která je přímo vedle muzea. Že se nejedná o obyčejnou cukrárnu vám napoví i věhlasná klientela. Na zákusek sem chodila například operní pěvkyně Ema Destinová, herec Oldřich Nový nebo prezident Tomáš G. Masaryk.

Vynechat byste neměli také ZOO Mořský svět, kde si můžete prohlédnout zblízka expozici mořských tvorů a dozvíte se něco více nejen o životě pod hladinou moře. Můžete zde vidět žraloky, rejnoky, paúhoře, perutýny, murény a různé korály, sasanky i menší korálové rybičky. Další tip přinese radost všem, jak dospělým, kteří se vrátí do svých dětských let, tak i dětem, když navštíví největší modelovou železnici u nás – Království železnic. Využijte této jedinečné příležitosti k návštěvě jednoho z nejlepších ZOO parků, ZOO Praha, kde můžete strávit společně s rodinou příjemné chvilky relaxace a zábavy s Vašimi nejmilejšími. Prožijte Vaši rodinnou dovolenou aktivně! Odpočinout si můžete po náročném dni přímo v zahradě vily či v nedaleké Královské oboře Stromovka či přírodní rezervaci Divoká Šárka s osvěžením v přírodním koupališti Džbán.

Cena 5590,- Kč pro 2 osoby na 2 noci

 • 2x ubytování v rodinném pokoji s bohatou bufetovou snídaní
 • Celodenní jízdenka na MHD po Praze pro 2 osoby
 • 2x servírovaná večeře pro 2 osoby (3-chodové menu dle nabídky šéfkuchaře)
 • 2x vstupenka do Muzea fantastických iluzí
 • Komentovaná prohlídka Vily Lanna
 • Ke každému balíčku kromě nadstandardních služeb poskytujeme:
 • - bezplatné připojení k Wi-Fi internetu ve všech prostorách
 • - bezplatné využití parkoviště
 • - nonstop recepce
 • - 1x mapka okolí

Příplatky děti pobyt:

 • 0–3 let — bez nároku na stravu a lůžko – zdarma v posteli s rodiči
 • 3–11,9 let — 1390 Kč za stravu a lůžko
 • 12 let a starší — 1590 Kč za stravu a lůžko

Prodloužení pobytu 1 490 Kč/noc/2 osoby vč. snídaně pro všechny ubytované osoby

Podmínky pobytu:

Check-in: ve čtvrtek, pátek nebo sobotu od 14:00, Check-out: do 11:00

Ceny jsou uvedeny vč. DPH. Cena zahrnuje místní a rekreační poplatek pro ubytované osoby.

Adresa

Vila Lanna, V Sadech 1, Praha 6-Bubeneč

Vila je díky své pozici v pěší dostupnosti významných pamětihodností jako například Pražský hrad (zhruba 1 km) a 7 minut chůze od stanice metra Hradčanská, která je jen 2 stanice od historického centra.

O hotelu

Vila Lanna je navržena v novorenesančním stylu a zaručuje příjemné a odpočinkové prostředí po náročném dni. Tento nekuřácký hotel nabízí ubytování ve 24 pokojích, laděných do svěžích světlých odstínů.

V přízemí vily se nachází vstupní hala s recepcí a dva společenské sály s bohatou nástěnnou obrazovou malbou. V 1. patře historické budovy je možno použít salónek s krásnou terasou a výhledem do udržované zahrady vily. Z nově otevřené věže vily se vám naskytne úchvatný výhled do blízkého okolí, na pražskou ZOO nebo na Trojský zámek s přilehlými vinicemi. Venkovní terasa a zrekonstruovaná zahrada s altánkem vybízí k příjemnému posezení v kteroukoliv roční dobu. Hotel se nachází ve velmi klidné vilové čtvrti městské části Praha 6 - Bubeneč v dobré dopravní dostupnosti centra Prahy. Nabízí ubytování ve dvou budovách – historická budova vily a dependance v blízkosti zahrady. 

První je historická novorenesanční budova z roku 1872. Po jedinečné rekonstrukci v letech 1990-93 byla otevřena jako reprezentační ubytovací a konferenční zařízení. Vila nabízí 6 komfortních dvoulůžkových pokojů, recepcí, terasu a letní zahradu s altánkem. Pokoje mají společnou koupelnu na chodbě pro 2 pokoje se sprchovým koutem. Všechny prostory a vybavení jsou v novorenesančním stylu a tvoří spolu výjimečný historický celek. 

Druhá budova/dependance je vystavěna v moderním stylu a nabízí komfortní stylové ubytování ve 4 dvoulůžkových pokojích a rodinný apartmán. Pokoje v dependance mají vlastní koupelnu. Celkem 24 pokojů skýtá komfortní ubytování ve stylových novorenesančních i moderních interiérech obou budov. Pokoje jsou vybaveny všemi moderními vymoženostmi, které poskytují maximální komfort a pohodlí.